LİNGESE , LİNGESE , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
LİNGESE , LİNGESE , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

 

                                          

     

 

Hakkımızda

Çanta-Valiz Alışveriş Sitesi lingese.com

Lingese.com 2014 yılında kaliteli ve güvenli alışverişi internet kullanıcılarının hayatına sunan bir e-ticaret sitesi olarak kurulmuştur. Kurucu firmanın tam ismi   Lingese Özel Sağlık ve İnternet Pazarlama Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketidir. lingese.com kurulduğu günden bu yana; genç, modayı takip eden ve her daim gelişime açık kadrosuyla kullanıcılarına hizmet vermektedir. Sitenin günden güne büyüyen internet ağı ve üye, ziyaretçi sayısı gelişime ve yeniliğe açık bir vizyonu benimsemesinden kaynaklanmaktadır.

Güvenli Alışveriş Olanağı

lingese.com altyapısında 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası kullanmaktadır. Bu sebeple üyelik ya da ödeme esnasında alınan tüm kişisel bilgiler ve banka bilgileri, sadece lingese.com veri tabanında kayıtlı kalır. Kesinlikle internet ortamında ya da her hangi başka bir ortamda tehlike arz etmemesi için en güvenli koşullarda depolanır. Web sitesinin yazılım altyapısı yine aynı güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Yine web sitesinin facebook sayfasındaki e-mağazadanda aynı güvenlik imkanı ile alışveriş yapılır. Firmamız  facebook üzerinde kullanılan güvenlik sisteminin güvenilirliği ile web sitemizin ödeme sistemi güvenilirliği eş değerdir.

Tüm Ürünlerde Marka ve Kalite Garantisi

Lingese.com üzerinde satışa sunulan tüm ürünlerde, ürün detay sayfalarında ürünlere ait açıklamalar bulunmaktadır. Burada  ürünün üretildiği malzeme, marka, garanti bilgileri ve diğer tüm detaylar yer almaktadır. Ürünün kalitesi ve üretim malzemesinden emin olunsa bile tedarik aşamasında her ürün tek tek profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilir ve güvenilirliği ispatlanır.

100% Müşteri Memnuniyeti

Lingese.com bir ürün satış e-mağazası olsa da, belirlenen hedef; her daim müşteriye hizmet etmek ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Bu sebepledir ki web sitemiz kurulduğu günden bu yana güvenli ve emin adımlarla büyümekte ve müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. Gerek canlı destek hattı, gerek 7/24 ulaşılabilen whatsapp sipariş hattı ve telefon hattı ile, müşterilerimizin aklına takılan her türlü soruyu yanıtlamakta, her konuda yardımcı olmaktayız. Uzman destek ekibimiz 7/24 ulaşılabilir durumdadır.

Ayrıca memnun kalmadığınız veya beğenmediğiniz her ürün için 15 gün içerisinde koşulsuz ve ücretsiz olarak iade hakkınız bulunmaktadır. Yazışma ve prosodürlerle uğraşmadan tüm alışverişlerinizde sohbet ve telefon ortamında destek ekibimizden hizmet alarak en doğru ve güvenli alışverişi sağlayabilirsiniz.